Previous Next

Підбито підсумки конкурсу есе серед студентів-правників

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Важливим для майбутнього правника є вироблення вміння написання есе. Невеликий за обсягом твір зумовлює необхідність чіткого, лаконічного та водночас аргументованого викладу власного погляду на ту чи іншу правову проблематику. Такий навик буде корисним у правничій діяльності.

Саме тому кафедрою було організовано та проведено до Дня прав людини конкурс есе на правову тематику. Протягом листопада цього року усі бажаючі студенти мали можливість підготувати есе на одну з чотирьох запропонованих тем: «Право на приватність в інформаційному суспільстві:ілюзія чи реальність?», «Чи слід захищати права людей, які вчинили злочини?», «Чи існує право на інтернет?», «Гендерна рівність та українські традиції: єдність чи протистояння?».

За результатами конкурсного оцінювання комісією було обрано 5 найкращих робіт, автори яких 11 грудня публічно виступили з доповідями, презентуючи свої здобутки. Переможцями конкурсу стали Катерина Ветошко, Олександр Клещенко, Вікторія Мамалига, Юлія Сігалова та Богдана Черненко.

Учасниками було запропоновано зробити цей конкурс щорічним.

© 2022 Кафедра права та методики викладання правознавства.
При копіюванні текстової інформації і фотографій посилання на сайт обов'язкове.

Меню

Мій розклад