Previous Next

Права людини під час COVID-19 у сфері освіти, медицини, подорожей

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

25 лютого наші студенти взяли участь у Живій бібліотеці «Будь активним», що відбулась в рамках проєкту Підвищення обізнаності про права людини у молодіжній сфері під час Covid-19 та реалізується Center for Euroinitiatives у партнерстві з Управління молоді та спорту Сумської ОДА за підтримки Європейського молодіжного фонду.

Жива бібліотека – це інноваційний, концептуально новий спосіб боротьби із забобонами та стереотипами, соціально-рольова гра. Основна родова ознака живої бібліотеки в тому, що роль традиційних носіїв інформації виконують безпосередньо люди.

Основна ідея «живої бібліотеки» та її ж принципова відмінність від класичної книгозбірні полягає в тому, що тут книжки як основний елемент бібліотеки, зроблені не з паперу. Роль книжок виконують живі люди які промовляють самі за себе. Розповіді про власний досвід і випадки з життя, у яких «люди-книги» стикалися із найбільш поширеними стигмами, формами сегрегації і упередженнями, які вплинули на їхнє життя – основний інструмент живої бібліотеки.

Студенти мали чудову можливість поспілкуватись у неформальній обстановці з цікавими спікерами та дізнатись про те, як COVID-19 вплинув на наше життя у певних сферах: Поліна Уварова – сумська блогерка і мандрівниця, розповіла про те, як карантинні обмеження вплинули на туристичний світ і яким чином, навіть у таких умовах, можна подорожувати; Олена Діброва – операційна медична сестра операційного відділення Комунального некомерційного підприємства Сумська міська клінічна лікарня СМР, інформувала про те, як COVID-19 торкнувся права сумчан на медичну допомогу. Про ZOOM, Google Meet і інші інновації у сфері освіти та вплив карантину на її якість, поділилася Тетяна Харченко, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту Сумського національного аграрного університету.

Чекаємо на нові цікаві й пізнавальні інтерактиви!

Меню

Мій розклад