Новини

Міжнародне наукове стажування «Цифрові технології для сталого розвитку»

Завідувач кафедри Олена ІВАНІЙ, здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти Яна СІРЕНКО, Євген ЯКОВЕНКО та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Діана КОНОПЛЯ з 30 березня по 30 червня 2024 року були зараховані до Варненського вільного університету «Чорноризець Храбр» (м. Варна, Болгарія) для проходження міжнародного наукового стажування «Цифрові технології для сталого розвитку».

Участь студентів кафедри у науково-практичному круглому столі, присвяченому Дню Конституції

«Конституціоналізм у сучасному світі» – за такою назвою 28 червня кафедра права та публічного управління провела науково-практичний круглий стіл, присвячений Дню Конституції України.

Вручення дипломів 2024!

Вручення дипломів 2024!

Шановні четвертокурсники, цей момент настав!

Круглий стіл для консультантів юридичної клініки: «Шляхи подолання правового нігілізму серед молоді»

10 червня 2024 року в юридичній клініці СумДПУ імені А.С. Макаренка відбувся круглий стіл на тему «Шляхи подолання правового нігілізму серед молоді». Захід зібрав студентів, викладачів, юристів та представників громадських організацій для обговорення актуальної проблеми правового нігілізму та пошуку ефективних шляхів її подолання.

VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Реалії та перспективи розбудови правової держави в Україні та світі», присвячена 100-річчю заснування Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

31 травня – 01 червня 2024 р. відбулася VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Реалії та перспективи розбудови правової держави в Україні та світі», 100-річчю заснування Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, організована кафедрою права та публічного управління.

Світове кафе: місце зустрічі для нових ідей та співпраці

29 травня 2024 року у рамках Тижня правових знань, присвяченого 100-річчю заснування університету, відбулася зустріч студентів і викладачів Кафедри права та публічного управління зі стейкхолдерами у форматі «Світового кафе».

Студенти ННІ історії, права та міжнародних відносин відвідали офіс Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Сумській області

30 травня 2024 року студенти Навчально-наукового інституту історії, права та міжнародних відносин разом із доцентом кафедри права та публічного управління Світланою ЩЕРБАК відвідали офіс Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Сумській області.

Заняття з самооборони «Безпека в дії»

30 травня 2024 року на запрошення КУ МЦ «Романтика» Сумської міської ради викладачі та здобувачі кафедри взяли участь у заході з самооборони, який провели співробітники поліції.

Суми – громада для молоді – фасилітована зустріч з обговорення програми розвитку молодіжної політики на 2025-2027 роки

В атмосфері неформальній, але діловій пройшла фасилітована зустріч «Суми – громада для молоді». Її в рамках проведення адвокаційної кампанії «Стань частиною змін» проводила Громадська організація «Ліга змін» у партнерстві з Відділом молодіжної політики Сумської міської ради.

Практичні аспекти розслідування воєнних злочинів від експертів

28 травня 2024 року в рамках проведення Тижня правових знань, присвяченого 100-річчю заснування СумДПУ імені А.С.Макаренка, у приміщенні університету відбулися два виступи стейкхолдерів для студентів викладачів Кафедри права та публічного управління.

Антикорупційна гра у форматі «Що? Де? Коли?» між учнями сумських шкіл та студентами спеціальності 081 Право

27 травня 2024 року у стінах ННІ історії, права та міжнародних відносин відбулася антикорупційна гра у форматі «Що? Де? Коли?» між учнями сумських шкіл та студентами спеціальності 081 Право.

Всеукраїнський конкурс креативних проєктів учнівської молоді

З нагоди святкування 100-річчя від дня заснування Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка у 2024 році ректоратом університету та Товариством молодих вчених, аспірантів і докторантів було ініційовано Всеукраїнський конкурс креативних проєктів учнівської молоді.

Меню

Мій розклад