Previous Next

09 серпня завідувач кафедри Олена ІВАНІЙ та студентка 4 курсу Юлія СІГАЛОВА взяли участь в обласному молодіжному форумі «В єдності наша сила: Сумщина», присвячений Дню молоді в Україні.

Previous Next

11 липня завідувач кафедри Олена ІВАНІЙ зустрілася з колишніми випускниками, а нині стейкхолдерами ОПП Право – Народним депутатом України Михайлом АНАНЧЕНКОМ, заступницею голови Управління молоді та спорту Сумської обласної військової адміністрації Анною ГРЕБЕНЮК та начальницею Відділу молодіжної політики Сумської міської ради Тетяною САХНЮК.

Previous Next

11 липня 2023 року відбувся тренінг з проєктного менеджменту від Управління молоді та спорту Сумської обласної військової адміністрації та Відділу молодіжної політики Сумської міської ради.

60 лідерів студентського самоврядування університетів, коледжів, учнівсього самоврядування міста Суми, а також Охтирки, Конотопу, Тростянця, Ромнів та Глухова навчалися писати проєкти.

Previous Next

У ННІ історії, права та міжнародних відносин відбувся черговий випуск бакалаврів.

Previous Next

Уповноважений з питань запобігання та протидії корупції у СумДПУ імені А.С. Макаренка Владислав ІВАНІЙ, завідувач кафедри права та МВП Олена ІВАНІЙ і професор кафедри права та МВП Андрій КУЧУКвзяли участь у програмі USAID «Справедливість для всіх» та Управління ООН з протидії наркотикам і злочинності / United Nations Office of Drugs and Crime.

Previous Next

26 травня 2023 року на базі кафедри права та методики викладання правознавства було проведено VІ Міжнародну науково-практичну конференцію.

Previous Next

25 травня 2023 року відбулася державна атестація зі спеціальності 081 «Право» у здобувачів освітнього рівня «бакалавр», підготовка яких здійснюється за заочною формою. Атестаційний екзамен передбачає оцінювання досягнення результатів навчання, визначених Стандартом та освітньо-професійною програмою.

Previous Next

28 квітня 2023 рокувідбулася звітна конференція за результатами проходження здобувачами 3-го курсу навчальної практики на підприємствах, в установах та організаціях.

Вакансія секретаря судового засідання

Дружня команда Зарічного районного суду м. Суми запрошує на роботу секретаря судового засідання випускників та студентів старших курсів (диплом за юридичною спеціальністю: молодшого бакалавра/бакалавра).

Дуальне заняття з забезпечення прав дитини

30 березня професором кафедри Андрієм КУЧУКОМ та підполковником поліції, кандидатом юридичних наук, доцентом Юлією ЗАВГОРОДНЬОЮ було проведено дуальне заняття, присвячене правам дитини.

Меню

Мій розклад