Архів новин

Запрошуємо взяти участь у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Реалії та перспективи розбудови правової держави в україні та світі»

Запрошуємо взяти участь у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Реалії та перспективи розбудови правової держави в Україні та світі», яка відбудеться 31 травня 2024 року на базі навчально-наукового інституту історії, права та міжнародних відносин Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

ІНФОЛИСТ | INFORMATION LETTER

Previous Next

З нагоди відзначення 85-річчя від дня створення Сумської області викладачами кафедри права та публічного управління ННІ історії, права та міжнародних відносин була проведена краєзнавча гра «Загадкова та прекрасна Сумщина».

Previous Next

20 грудня 2023 року відбулися урочистості з нагоди 99-річниці заснування Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Previous Next

8 грудня студенти, що навчаються за освітніми програмами «Право» та «Публічне управління та адміністрування», взяли участь у роботі Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Роль публічного управління і соціокультурної сфери у забезпеченні прав і свобод людини та громадянина», організатором якого є Український державний університет  імені Михайла Драгоманова.

Previous Next

Поряд із теоретичним навчанням, студенти СумДПУ отримують практичні навички, опановують професію «зсередини», постійно спілкуючись із фахівцями-практиками, запрошеними лекторами та, відвідуючи місця потенційного майбутнього працевлаштування.

Previous Next

07 грудня кафедрою права та МВП ННІ історії, права та міжнародних відносин було проведено Всеукраїнський науково-практичний круглий стіл на тему «Забезпечення людських прав в умовах збройної агресії: національний та міжнародний аспекти», присвячений Дню прав людини.

Previous Next

06 грудня 2023 року студенти спеціальностей 281 Публічне управління та адміністрування і 081 Право, а також професорсько-викладацький склад кафедри права та МВП відвідали Сумську обласну раду.

Previous Next

Антитерористична безпека в університеті забезпечується за допомогою комплексу заходів, що проводяться адміністрацією спільно з правоохоронними структурами.

Previous Next

04 грудня 2023 року у рамках всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» кафедрою права та МВП було організовано зустріч студентів і потенційних абітурієнтів із інспекторами ювенальної поліції Євою ТЕСЛЕНКО та Іваном ПОЛУЛЯХОВИМ.

Previous Next

04 грудня 2023 року у рамках Тижня права на базі ННІ історії, права та міжнародних відносин для команд ЗЗСО № 15, ССШ № 17 та Сумської гімназії № 1 було проведено щорічний інтелектуально-правовий квест «У пошуках істини».

Previous Next

22 листопада 2023 року у межах профорієнтаційних заходів до ННІ історії, права та міжнародних відносин завітали старшокласники Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 імені Героя України Олександра Аніщенка Сумської міської ради.

Шановні студенти!

Колектив кафедри права та методики викладання правознавства щиро вітає вас з Міжнародним днем студентів!

Previous Next

В межах профорієнтаційних заходів 15 листопада відбулась зустріч учнів 10-11-х класів Сумського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №15 СМР з кандидатом наук з державного управління, старшим викладачем НН інституту історії, права та міжнародних відносин, кафедри права та публічного управління СумДПУ ім. А.С. Макаренка, Оленою Бєляєвою на тему "Моя майбутня професія. Перспективи та планування".

Previous Next

15.11.2023 р. на виконання розпорядження директора ННІ історії, права та міжнародних відносин щодо проведення профорієнтаційної роботи та популяризації спеціальностей 081 Право, 014 Середня освіта (історія), 032 Історія та археологія, 291 Міжнародні відносини та з метою підвищення рівня правової освіти для учнів 10-х класів комунальної установи Сумська гімназія № 1 старшим викладачем кафедри Наталією ЖИЛЬНІКОВОЮ була проведена навчально-розважальна гра «Важниця» правова».

Меню

Мій розклад