Previous Next

Модельне судове засідання як підвищення якості підготовки фахівців та налагодження ефективної співпраці студентів із судом

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

03 березня здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти взяли участь у модельному судовому засіданні в Зарічному районному суді м. Суми. Захід відбувався у формі моделювання судового розгляду матеріалів позовної заяви про стягнення аліментів на утримання дитини.

Майбутні юристи завчасно отримали фабулу справи та мали час аби вивчити та дослідити всі нюанси для прийняття законного рішення. Член Ради адвокатів Сумської області Олександр Чернадчук, який готував студентів до участі в процесі, зазначив, що учасники серйозно віднеслися та ґрунтовно підготувалися до поставлених перед ними задач.

В якості експерта для обговорення та підбиття підсумків проведеного модельного засідання взяла участь голова Зарічного районного суду м. Суми Ганна Шелєхова. Після «оголошення» рішення суддею та закриття судового засідання Ганна Шелєхова проаналізувала хід модельного судового засідання та звернула увагу всіх учасників на помилки і неточності, що були ними допущені. В той же час вона відзначила високий рівень підготовки студентів.

Голова суду подякувала учасникам за активну участь. Відмітила, що робота юриста не тільки цікава, але і дуже відповідальна. Це професія, яка змушує навчатися усе життя.

Метою проведення таких модельних судових засідань, за словами завідувача кафедри права та МВП Олени Іваній, є активізація навчально-пізнавальної діяльності студентів, підвищення якості підготовки фахівців та налагодження ефективної співпраці студентів із судом.

© 2022 Кафедра права та методики викладання правознавства.
При копіюванні текстової інформації і фотографій посилання на сайт обов'язкове.

Меню

Мій розклад