Previous Next

Участь студентів-клініцистів у Всеукраїнській конференції

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У межах співпраці юридичної клініки СумДПУ з юридичною клінікою Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та на честь Всеукраїнського тижня права наші студенти-клініцисти й викладачі кафедри права та методики викладання правознавства взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Правнича освіта та юридична клінічна практика».

У заході взяли участь не тільки вчені у галузі права, адвокати, юрисконсульти, представники Центрів вторинної безоплатної правової допомоги,  громадських правозахисних організацій, а й представники юридичного клінічного руху, здобувачі вищої освіти.

Виступи доповідачів були зосереджені на актуальних питаннях юридичної освіти в Україні, викликах, що постали перед нею; теорії та практики безоплатної правової допомоги; юридичної клінічної освіти та правової допомоги в Україні та закордоном.

Про основні аспекти діяльності  нашої юридичної клініки, її завдання та функції доповідав професор кафедри права та методики викладання правознавства Андрій Кучук, виступ якого викликав жваве обговорення.

Доповіді студентів юридичної клініки СумДПУ присвячені питанням захисту прав соціально вразливих верств юридичними клініками та особливостям функціонування юридичних клінік в умовах пандемії.

Основний акцент учасники заходу зробили на подальшому вдосконаленню діяльності юридичних клінік.

© 2022 Кафедра права та методики викладання правознавства.
При копіюванні текстової інформації і фотографій посилання на сайт обов'язкове.

Меню

Мій розклад