Previous Next

Комунікація з випускниками

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Кафедра забезпечує зв'язок із випускниками ОПП Право через підтримку постійних комунікацій з метою дослідження їх професійної долі, сприяння виникненню можливостей появи спільних наукових, навчальних, соціальних, дослідницьких та інших проєктів.

Завідувачем кафедри Оленою Іваній та гарантом освітньо-професійної програми Андрієм Кучуком здійснюються робочі зустрічі з випускниками з приводу уточнення компетенцій в навчальних програмах, надання пропозицій по удосконаленню робочих навчальних програм конкретних дисциплін, моніторингу якості освітніх послуг тощо.

Так, 16 грудня відбулась робоча зустріч із членом Молодіжної ради при Сумській міській раді Антоном Водою, з яким говорили про залучення соціально активної молоді до вирішення питань місцевого значення у молодіжній сфері, розвитку молодіжного руху, врахування проблем і запитів молоді при розробленні та реалізації рішень і заходів Сумської громади.

Антон схвально оцінив ОПП, за якою навчався й наголосив, що сильними сторонами в ній були практична спрямованість, систематичні заходи з формування громадянської позиції та набуття soft-skills, які виявилися незамінними в професійній діяльності.

Для випускників подібні зустрічі – це гарна нагода обміну досвідом та пропозиціями, взаємопідтримки та взаємодопомоги, демонстрації досягнень.

© 2022 Кафедра права та методики викладання правознавства.
При копіюванні текстової інформації і фотографій посилання на сайт обов'язкове.

Меню

Мій розклад