Previous Next

Співпраця з потенційними роботодавцями

Поряд із теоретичним навчанням, студенти СумДПУ отримують практичні навички, опановують професію «зсередини», постійно спілкуючись із фахівцями-практиками, запрошеними лекторами та, відвідуючи місця потенційного майбутнього працевлаштування.

У межах тижня права 08 грудня 2023 року здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю Право та другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю Публічне управління та адміністрування разом із викладачами кафедри права та методики викладання правознавства Оленою ІВАНІЙ та Оленою БЄЛЯЄВОЮ з навчальним візитом відвідали окружну прокуратуру м. Суми.

Під час зустрічі з заступником керівника Володимиром КУЗЧЕНКОМ студенти дізналися про функції прокуратури та її структуру, про історичний шлях розвитку інституту прокуратури на Сумщині.

Присутнім запропонували розглянути стадії кримінального процесу з боку прокуратури від внесення відомостей до ЄРДР до заключної стадії, а також дізнатися про специфіку взаємодії прокурорів зі слідчими, адже результат справи є їхньою спільною роботою.

Особливу увагу було приділено інформації про процедуру добору в органи прокуратури та новели законодавства в цій сфері.

Поділився спікер і власним досвідом професійного зростання, розповів про те, яку освіту здобував і як рухався кар’єрними сходинками, яким чином долає стрес від напруженої роботи.

Традиційно найцікавішими для молоді стали розповіді про розкриття реальних злочинів. Володимир Олександрович поділився ситуаціями, з якими він стикався в професії та запросив студентів спробувати пройти пробне тестування на знання законодавства, яке проводять при доборі на зайняття вакантної посади прокурора.

Меню

Мій розклад