Майбутні юристи звітували про проходження навчальної практики в судових та правоохоронних органах

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

11 березня відбулась звітна конференція за підсумками проходження навчальної практики в судових та правоохоронних органах студентами 3 курсу спеціальності 081 Право.

Основною метою професійно-орієнтованої практики була можливість безпосередньо ознайомитися з особливостями майбутньої професії, зі структурою та функціонально-організаційними особливостями судових та правоохоронних органів, застосувати отриманні знання на практиці, познайомитись із потенційними роботодавцями.

Базами практики виступили:

- Зарічний районний суд м. Суми;

- Ковпаківський районний суд м. Суми;

- Сумський районний суд Сумської області;

- Охтирський міськрайонний суд Сумської області;

- Сумський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України;

- Головне управління ДФС у Сумській області.

Керівником практики від університету була завідувач кафедри права та методики викладання правознавства к.п.н., доцент Іваній О.М., яка висловила думку про те, що сьогодні практична підготовка майбутніх юристів до професійної діяльності у правовій системі України має сприяти підвищенню їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Олена Миколаївна повідомила, що всі вимоги щодо практики виконані здобувачами у повному обсязі. Майбутні правозахисники, за її словами, якісно виконали індивідуальні плани практики, правильно та своєчасно оформили звітну документацію.

Під час конференції студенти представили аудиторії свої відеопрезентації звітів з практики, розповіли про набуті ними практичні навички, знання та досягнення в обраній ними галузі, поділились власним досвідом роботи та розповіли про складнощі роботи.

Директор ННІ історії та філософії к.і.н., доцент Подрєз Ю.В. відзначила, що під час проходження практики студенти отримали безцінний досвід та унікальну можливість опанувати майбутню професію й побажала їм подальших успіхів у набутті фахових компетентностей.

Д.ю.н., доцент кафедри права та МВП Кучук А.М. наголосив на тому, що практична підготовка – це надзвичайно важливий етап у професійному становленні майбутнього фахівця, під час якого відбулося не лише ознайомлення з системою судових і правоохоронних органів України, а й формування у здобувачів чіткого уявлення щодо побудови, ролі, завдань, головних принципів і напрямків діяльності, компетенції і повноважень, як окремих її основних елементів, так і в їх взаємодії між собою та з іншими інституціями держави і суспільства.

Завідувач навчальною та виробничою практикою студентів університету Ємець І.В. у своєму виступі повідомила, що мета практики досягнута. Представлені звіти студентів та характеристики керівників від баз практик свідчать про те, що студенти користувалися довірою, їм доручали складні і відповідальні завдання. Порушень дисципліни під час проходження навчальної практики не було.

Майбутні правники залишилися задоволені результатами навчальної практики та вмотивовані до подальшого професійного зростання. Дехто з них вже визначився з вибором майбутньої спеціалізації.

 

© 2022 Кафедра права та методики викладання правознавства.
При копіюванні текстової інформації і фотографій посилання на сайт обов'язкове.

Меню

Мій розклад