Науково-педагогічні працівники кафедри з метою професійного зростання, безперервного удосконалення професійних компетенцій та педагогічної майстерності, необхідних для опанування завданнями, які сприяють підвищенню якості управлінської, навчальної, методичної, наукової, інноваційної, творчої та виховної діяльності, регулярно підвищують квалііфікацію.
Завідувач кафедри, доцент Іваній О.М. та д.ю.н., доцент Кучук А.М. взяли участь у III Міжнародному науковому конгресі «Society of ambient intelligence 2020» (Узбекістан-Латвія-Польща).
Під час роботи конгресу було створено багатогранну платформу для співпраці академічної спільноти та бізнесу задля отримання нових знань та обміну інформацією й передовим досвідом щодо адекватної відповіді викликам сучасних тенденцій технологічного розвитку інформаційного суспільства в умовах глобалізації цифрової економіки.
Секція "Відповідальний бізнес і права людини'', в якій виступали наші викладачі, вперше була представлена й успішно реалізована в рамках Міжнародного конгресу.
Вчені та практики з України та Узбекистану поділилися досвідом, науковим і практичним розвитком в правових системах своїх країн, впливом окремих видів бізнесу на права людини, а також політичним аспектом формування позитивного впливу бізнесу на права людини років.
Відповідальний бізнес формується на основі комплексного підходу до управління. Дотримання - одна з систем, що створюють відповідальне ставлення до прав людини в бізнесі. Першим і головним ризиком, який повинен регулюватися дотриманням, є корупційний ризик.
Участь у роботі секції з метою розгляду питань національної практики попередження корупційних ризиків взяли представники Національного агентства з профілактики корупції, надавши практичного забарвлення роботі секції.
Були висвітлені питання юридичної підтримки відповідального ведення бізнесу; правового регулювання діяльності компаній, що займаються морським транспортом, IT-сферою та цифровий торгівлею, а також підприємств у сфері фармацевтики та медицини. Також підняли актуальне питання концептуального формування '' колабораціонізму ". Ця концепція розглядалася в правовому, політичному і соціологічному аспектах.
Плідна робота секції відкрила перспективи подальших досліджень і дозволила сформувати вектори подальшої роботи і можливого наукового співробітництва.